ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ МОБІЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР

МОБІЛЬНА ПРОХОЛОДА? ЛЕГКО.
Серія мобільних кондиціонерів Zanussi вирішить проблему охолодження, провітрювання та осушення саме там, де це необхідно. Ця техніка може супроводжувати вас скрізь, де необхідно охолодити приміщення - квартира, дача, офіс, оскільки не потребує монтажу та легко переміщається з місця на місце.
ІДЕАЛЬНА ЕРГОНОМІКА

Мобільні кондиціонери Zanussi оснащені зручними шасі та ручками для переміщення. А завдяки інформативному дисплею ви завжди будете в курсі поточних і заданих налаштувань приладу.

УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ ПОТОКОМ

Функція автоматичного хвилеподібного розподілу повітряного потоку «Auto Swing» забезпечить вам максимальний комфорт у спекотний літній день.

КЕРУВАННЯ ЧАСОМ

Програмуйте час початку та закінчення роботи кондиціонера за допомогою функції «Timer». Це дозволить скоротити витрати електроенергії та зробить управління кондиціонером максимально комфортним.

НІЧНИЙ РЕЖИМ

Відпочивайте з комфортом!
Рівень шуму мобільних кондиціонерів Zanussi настільки малий, що не помітите його роботу під час відпочинку. А спеціальний режим Sleep дозволить підтримувати оптимальну температуру повітря під час вашого сну.

ГОТОВІ ВИБРАТИ СЕБЕ МОБІЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР?

Ми пропонуємо чудовий вибір мобільних кондиціонерів - саме для вашого будинку. Потрібне швидке охолодження без складнощів в установці? Виберіть потрібне рішення.

Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!