Знайдіть свій ідеальний
тепловентилятор

ШВИДКИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ ОБІГРІВ? ЛЕГКО.
Настільні тепловентилятори Zanussi відрізняються ефективністю, безпекою, унікальним дизайном та компактністю. Відмінне рішення для тих, кому важливий комфортний клімат у приміщенні з перших секунд роботи приладу.
БАГАТОРІВНЕВА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ
Настільні тепловентилятори Zanussi абсолютно безпечні, що підтверджено сертифікатом пожежної безпеки.
Тепловентилятори укомплектовані запобіжниками підвищеної надійності, завдяки яким прилад вимикається у разі найменшого перегріву. Також прилади виготовлені зі спеціального жароміцного пластику, стійкого до високих температур і унеможливлює термічні деформації приладу.
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
При виробництві тепловентиляторів використовуються екологічно чисті, безпечні та надміцні матеріали, що пройшли 7-ступінчастий контроль якості. Матеріали не виділяють шкідливі речовини при нагріванні і абсолютно безпечні для здоров'я. Продукція пройшла найсуворіші випробування та відповідає міжнародним стандартам ROHs та CE.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Завдяки високоефективному нагрівальному елементу потужністю до 2000 Вт тепловентилятори швидко обігрівають приміщення площею до 25 м.
Також тепловентилятори мають зручну ергономічну панель управління, функцію автоматичної підтримки температури, два ступені потужності обігріву, режим вентиляції без обігріву та відрізняються гранично тихою роботою.
ДИЗАЙНЕРСЬКА КОЛЕКЦІЯ
Завдяки ексклюзивному інноваційному дизайну, компактним габаритам та універсальності колірних рішень тепловентилятори ідеально впишуться у будь-який інтер'єр та підкреслять індивідуальний стиль його власника.
НАДІЙНА І ДОВГА РОБОТА
Гарантований комфорт протягом 2 років? Легко! Zanussi піклується про своїх споживачів та гарантує бездоганну якість та надійність приладів, що підтверджено гарантією 2 роки.
ГОТОВІ ВИБРАТИ СЕБЕ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОР?
Ми пропонуємо чудовий вибір тепловентиляторів – якраз для вашого будинку. Потрібне миттєве нагрівання? Цікавить просте та надійне рішення? Підберіть потрібне рішення.
Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!