Знайдіть свій ідеальний
проточний водонагрівач

ГАРЯЧА ВОДА ЗАВЖДИ І ШВИДКО?
ЛЕГКО.
Електричні проточні водонагрівачі Zanussi відрізняються великою потужністю і водночас неймовірною компактністю. Відмінне рішення для тих, хто хоче, щоб водонагрівачі займали дуже мало місця.
ПРОСТІР І МІСЦЕ УСТАНОВКИ
Прилади можна встановлювати навіть у скромних по площі приміщеннях. А проточні водонагрівачі-крани встановлюються на раковину чи іншу тверду горизонтальну поверхню.
Установка проточних водонагрівачів всіх типів вимагає мінімум часу і сил.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Водонагрівачі серії 3-logic мають три типи комплектації:
кран; душ; кран та душ. Це дозволяє використовувати прилад на кілька точок водозабору.
А в проточному водонагрівачі SmartTap особливий комфорт при використанні забезпечується завдяки наявності в гнучкому приладі шланга-виливу.
Всі пристрої продумані для спрощення вашого побуту.
ЧАС
Користуйтеся гарячою водою, коли хочете. Вам не доведеться чекати, поки нагріється вода, завдяки потужним нагрівальним елементам, прилади практично миттєво забезпечать вас гарячою водою.
ПОТУЖНІСТЬ
Незважаючи на свої габарити, проточні водонагрівачі мають 3 режими потужності 3,5/5,5/6,5 кВт*, забезпечені датчиками захисту від перегріву та протоки, а також відрізняються високою продуктивністю.
*Представлено в серії 3-logic
ГОТОВІ ВИБРАТИ СОБІ ВОДОНАГРІВАЧ?
Ми пропонуємо чудовий вибір водонагрівачів – саме для вашого будинку. Потрібне миттєве нагрівання? Цікавить просте та надійне рішення? Підберіть потрібне рішення.
Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!