Знайдіть свій ідеальний
зволожувач

ОПТИМАЛЬНА ВОЛОГІСТЬ НАВІТЬ У ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН? ЛЕГКО.
Стильні і зручні зволожувачі Zanussi створюють правильний мікроклімат цілий рік.
Для створення персонального мікроклімату в них передбачена світлова індикація роботи і низького рівня води, регулювання швидкості зволоження, капсула для ароматичних масел.
УПРАВЛІННЯ
В асортименті зволожувачів Zanussi передбачені моделі з електронним та механічним керуванням. Виберіть модель з тим варіантом управління, який буде зручним для Вас або Вашим близьким.
ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Для зволоження можна використовувати водопровідну воду або воду, що пройшла чищення за допомогою фільтрів. Залийте воду в резервуар і увімкніть бажаний режим зволоження - все інше зволожувач Zanussi зробить сам.
ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Розумні режими та функції у зволожувачах Zanussi дозволяють налаштовувати процес зволоження під ваші цілі та час. Зволожувач досягне встановлених параметрів і тимчасово перейде в режим очікування, що дозволяє заощаджувати електроенергію.
АВТОМАТИЧНІ РЕЖИМИ
Виберіть та увімкніть автоматичний режим зволоження* (авто, нічний, дитячий) і прилад сам визначить оптимальний рівень вологості та швидкість випаровування. Додатково активуйте вбудовані функції зволожувача (режим теплої пари, ароматизацію, іонізацію) для створення персональних налаштувань комфортного мікроклімату для вас і ваших близьких.
* Передбачено не у всіх моделях
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
Усі зволожувачі Zanussi забезпечені датчиком контролю рівня води. Щойно обсяг води в приладі досягне мінімальних показників – зволожувачі автоматично відключаться. Засвітиться індикація червоного кольору, як нагадування про необхідність заповнити резервуар водою.
ГОТОВІ ВИБРАТИ СЕБЕ ЗВОЛОЖУВАЧ?
Ми пропонуємо чудовий вибір зволожувачів повітря – якраз для вашого будинку. Потрібний простий та ергономічний зволожувач? Підберіть потрібне рішення.
Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!