Знайдіть свою ідеальну
спліт-систему

СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС РОКУ? ЛЕГКО.
Інверторні спліт-системи Zanussi не лише виконують усі ці функції, а й зберігають при цьому мінімальний рівень шуму та оптимальну продуктивність. Інверторні технології дозволяють зменшити споживання електроенергії кондиціонером до 30% порівняно із стандартними спліт-системами.
ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Енергоефективність системи відповідає найвищому класу SEER «A++» європейської класифікації та дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію.

АБСОЛЮТНА ТИША

У DC-інверторних спліт-системах Zanussi рівень шуму досягає позначки 19 дБ(A), що є одним з найнижчих показників у світі. А завдяки нічному режиму кондиціонер автоматично коригує задану температуру, щоб підтримувати комфортні умови для сну.

ЕФЕКТИВНЕ ОПАЛЕННЯ

Спліт-системи Zanussi дозволяють не тільки легко охолодити приміщення, але й обігріти. Завдяки інверторним технологіям, повноцінно опалювати приміщення можна за –15°C на вулиці.

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ

Блок управління кондиціонера Zanussi стежить за справністю вузлів та за настанням нештатного режиму роботи. При необхідності він автоматично вимкне систему та захистить її. Бездоганна якість та надійність роботи інверторних кондиціонерів Zanussi підтверджується розширеною гарантією від 3 до 5 років.

ГОТОВІ ВИБРАТИ СОБІ DC-ІНВЕРТОРНУ СПЛІТ-СИСТЕМУ?

Ми пропонуємо чудовий вибір інверторних спліт-систем як раз для вашого будинку. Потрібне швидке охолодження? Чи цікавить низьке енергоспоживання? Виберіть потрібне рішення.

Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!