Знайдіть свій ідеальний
масляний радіатор

ЕФЕКТИВНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ ОБІГРІВ? ЛЕГКО.
Масляні радіатори Zanussi відрізняються ефективністю, безпекою та ідеально впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення від класики до сучасного стилю "лофт". Відмінне рішення для тих, хто хоче, щоб побутові обігрівачі були максимально комфортними та безпечними.
БАГАТОРІВНЕВА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ
Вбудований надчутливий датчик запобігає перегріву приладів. Захист при перекиданні відключає радіатор при нахилі більш ніж на 45°С. Завдяки сучасній технології зварювання радіатори абсолютно герметичні, що унеможливлює протікання. Сертифікат пожежної безпеки гарантує максимальну безпеку під час тривалої безперервної роботи.
ЗБІЛЬШЕНА ТЕПЛОВІДДАЧА
Унікальна особливість радіаторів масляних LOFT – запатентована форма ребер MINI_WAVE. За рахунок унікального дизайну ребер збільшується площа поверхні радіатора, що підвищує тепловіддачу приладу.
ПІДВИЩЕНИЙ КОМФОРТ
Завдяки наднадійній зручній панелі управління користуватися всіма функціями приладу легко та приємно. Оптимальна форма ручки масляних радіаторів та практичні ролики дають можливість комфортного переміщення приладу. Максимальній зручності в процесі зберігання приладу або його переміщенні сприяє також прихована система зберігання шнура.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Масляні радіатори від 5 до 11 секцій швидко виходять на задану потужність та здатні обігріти приміщення до 27 м.кв. у максимально стислий термін. Також масляні радіатори мають три режими обігріву, індикацію роботи приладу та відрізняються гранично тихою роботою.
ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
При виробництві масляних радіаторів використовуються екологічно чисті та безпечні матеріали, що пройшли 7-ступінчастий контроль якості. Мінеральна олія євро – стандарту HD – 300, забезпечить безшумну та безпечну роботу. Продукція пройшла найсуворіші випробування на відповідність міжнародним стандартам та має сертифікати ROHs та CE.
НАДІЙНА І ДОВГА РОБОТА
Гарантований комфорт протягом 2 років? Легко! Zanussi піклується про своїх споживачів та гарантує бездоганну якість та надійність приладів, що підтверджено збільшеною гарантією 2 роки.
ГОТОВІ ВИБРАТИ СЕБЕ МАСЛЯНИЙ РАДІАТОР?
Ми пропонуємо чудовий вибір масляних радіаторів – якраз для вашого будинку. Потрібне ефективне обігрів? Цікавить просте та надійне рішення? Підберіть варіант, який підійде саме вам.
Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!