ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ВОДОНАГРІВАЧ

ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ КОЖЕН ДЕНЬ
Інтелектуальні технології роблять використання водонагрівачів Zanussi простим та приємним. Серія Artendo WiFi – це розумні прилади, які знають рахунок грошей та електроенергії!
ВБУДОВАНИЙ Wi-Fi
Гаряча вода до заданого часу. Просто.
З будь-якої точки світу через смартфон ви можете регулювати режим роботи вашого водонагрівача, а завдяки установці таймера водонагрівач сам розрахує час нагріву води, включиться завчасно і підготує гарячу воду для вас точно до вказаного часу. Включайте та вимикайте прилад з будь-якої точки світу та заощаджуйте до 55% на енергоспоживання.
РЕЖИМ «АНТИЗАМЕРЗАННЯ»
Унікальний режим «Антизамерзання», в якому водонагрівач самостійно підтримуватиме температуру в баку на позначці +5°С. Він вчасно увімкнеться, коли температура всередині приладу опуститься нижче цієї позначки, і підігріє воду всередині водонагрівача до безпечного значення. Для активації режиму достатньо натиснути лише одну кнопку.
БЕЗПЕКА І СВІЖІСТЬ
Система професійної термічної обробки води Bacteria Stop System – цикл термічних обробок (нагрів до 70°С) води всередині водонагрівача, при яких гине більшість вегетативних форм мікроорганізмів, що активно розмножуються у воді при довгому невикористанні приладу. Результат – лише первоздана, здорова свіжість. І більше не потрібно зливати воду навіть після тривалої перерви у використанні водонагрівача.
3 РЕЖИМИ НАГРІВУ
Бажаєте швидко отримати повний бак гарячої води? Легко! Просто встановіть режим повної потужності нагрівання. Вважаєте за краще економити електроенергію? Ваш режим – половинна потужність.

Вибирайте потужність нагріву, яка потрібна саме вам!
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Універсальний монтаж безсумнівно розширює можливості установки: ви можете розмістити ваш водонагрівач як вертикально, так і горизонтально. Плоска форма для більшого комфорту – це просто.
У водонагрівачах Artendo WiFi продумано і це завдяки подвійному внутрішньому баку Double Tank (прилади мають супер плоску форму).

З Zanussi немає обмежень у комфорті!
ГОТОВІ ВИБРАТИ СЕБЕ ВОДОНАГРІВАЧ?
Ми пропонуємо чудовий вибір водонагрівачів - дбаючи про комфорт у вашому будинку, Zanussi пропонує широкий модельний ряд приладів з різним рівнем потужності.
Підписатися
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки та знижки
Беріть участь у закритих розпродажах та акціях
Введіть номер у форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Easy-Comfort!